SERDECZNIE ZAPRASZAMY do organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży w ramach „zielonych szkół” w Ośrodku „Mewa” w Niechorzu. Nasz obiekt położony jest przy samej wydmie, za którą znajduje się szeroka, czysta i piaszczysta plaża. Dookoła budynku znajduje się duży, zagospodarowany teren zielony wspaniale nadający się do rekreacji. W najbliższej okolicy znajduje się również piękne jezioro "Liwia - Łuża", będące ścisłym rezerwatem przyrody.

POLECAMY przestronne pokoje 2-4-5 osobowe z łazienkami wyposażone w TV SAT, oraz sprzęt plażowy (parawany, parasole, koce plażowe, leżaki).

CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE polecamy we własnej stołówce znajdującej się w ośrodku.

ROZRYWKĘ I REKREACJĘ zapewniają, sala gier (bilard, piłkarzyki, tenis stołowy), sala dyskotekowa, siłownia a także na terenie ośrodka zlokalizowane boiska ze sztuczną i naturalną  nawierzchnią do piłki nożnej, siatkowej, kosza, plac zabaw. Zapewniamy również sprzęt sportowy w postaci piłek, rakiet tenisowych, gier planszowych itd.

NAUKĘ – efektywną mogą zapewnić sale pedagogiczne, projektory multimedialne, kawiarenka internetowa.

BEZPIECZNA ogrodzona przestrzeń ośrodka pozwala na kontrolowaną swobodę podczas rozlicznych zabaw.                              

BEZPIECZEŃSTWO zapewniają profesjonalny, zespół ratowników wodnych, zespół medyczny (przez 24 godziny wraz z lekarzem)  a nocą profesjonalna ochrona.

ISTNIEJE duże prawdopodobieństwo iż pobyt w naszym ośrodku przynosi zamierzone efekty, pożądane do realizacji celów. Zdając sobie sprawę z prawideł zawartych w definicji „zielonych szkół”, zaświadczamy, że wiedza u nas, jest łatwiej przyswajana, a w konsekwencji pobyt nosi znamiona wypoczynku.