WYPOCZYNEK W LUKSUSOWYCH NOWYCH DOMKACH LETNISKOWYCH NA WYDMIE !!!

Oferujemy wypoczynek w komfortowych domkach letniskowych położonych w wydzielonej lokalizacji naszego ośrodka, tuż obok zejścia na plażę.

1.   Domek letniskowy dwukondygnacyjny funkcjonalnie połączył:

· na parterze salon z aneksem kuchennym i łazienką
· na piętrze dwie sypialnie i łazienkę
· ogromny zadaszony taras
· taras grillowy
Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony (lodówka, naczynia gastronomiczne). Ponadto w domku znajduje się TV SAT, Wi-Fi, sprzęt plażowy, meble ogrodowe, grill, ręczniki.

W cenie oferujemy również parking. Domek może pomieścić maksymalnie 9 osób w konfiguracji (2 x 3 osoby w sypialniach + 2 w salonie + 1 dostawka) – tym niemniej najwyższy komfort gwarantowany przy 8 osobach.

2.   Domek letniskowy jednokondygnacyjny funkcjonalnie połączył:

· salon z aneksem kuchennym i łazienką
· dwie sypialnie i łazienkę
· zadaszony taras
· taras grillowy
Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony (lodówka, naczynia gastronomiczne). Ponadto w domku znajduje się TV SAT, Wi-Fi, sprzęt plażowy, meble ogrodowe, grill, pościel, ręczniki.

W cenie oferujemy również parking. Domek może pomieścić maksymalnie 7 osób w konfiguracji (2 x 2 osoby w sypialniach + 2 w salonie + 1 dostawka) – tym niemniej najwyższy komfort gwarantowany przy 6 osobach.

 

Zieleń roślinności nadmorskiej a także usytuowanie w wydzielonej części wydmy naszego ośrodka, zapewnia intymność i wspaniały wypoczynek.

Gwarantujemy mariaż najlepszego położenia wypoczynku, w najlepszych warunkach wypoczynku i w najlepszej cenie wypoczynku.