DOŚWIADCZENIA uzyskane w organizacji dotychczas z dużym powodzeniem piłkarskich obozów przygotowawczych, pozwala nam z całą satysfakcją zapewnić, iż pobyt w naszym ośrodku przynosi zamierzone efekty, pożądane do realizacji celów sportowych.

Zdając sobie sprawę z prawideł zawartych w definicji obozów przygotowawczych, zaświadczamy, że ciężka praca wykonana przez sztaby trenerskie, przez samych piłkarzy podczas pobytu w naszym ośrodku jest łatwiej przyswajana i nosi znamiona wypoczynku.

 

Drodzy Państwo, dlaczego warto budować formę w naszym ośrodku?

1.                            Ponieważ OKW „MEWA” położony jest w gminie Rewal, gdzie oprócz morskiego klimatu, do dyspozycji na przestrzeni 10 kilometrów znajdują się:

·         trzy nowo oddane kompleksy sportowe, w których umiejscowione są oświetlone pełno wymiarowe boiska piłkarskie ze sztuczną i naturalną murawą, niezależnie od aury przygotowane do zajęć (najbliższy w Niechorzu, oddalony od ośrodka o150 metrów),

·         trzy nowe hale sportowe z pełnym wyposażeniem w tym profesjonalne siłownie, (najbliższa w Niechorzu, o wymiarach     26m x 45m i wys. 17 m oddalona od ośrodka o 250 metrów),

·         ponieważ nasze obiekty sportowe już były sprawdzone i uzyskały rekomendacje od reprezentantów Polski, Norwegii, Austrii, Macedonii, podczas rozegranych w tym roku w Niechorzu eliminacji mistrzostw europy U17, od obecnego mistrza Polski w piłce nożnej Zagłębia Lubin, a także między innymi od klubów (różnego szczebla rozgrywkowego i rozmaitych kategorii wiekowych) takich jak: ŁKS Łódź, Pogoń Szczecin, Kolporter Kielce, Ruch Chorzów, Polonie Bytom, Amikę Wronki, Motor Lublin i wielu innych z Polski i z zagranicy (www.rewal.pl)

2.                            Ponieważ mamy doświadczenie w organizacji obozów i możemy zapewnić:

·         mając informacje o tutejszym ruchu turystyczno-sportowym atrakcyjny kalendarz sparing partnerów z różnego szczebla rozgrywkowego,

·         rezerwację obiektów sportowych zgodnie ze sugerowanym harmonogramem treningowym w tym i logistykę (w razie konieczności przemieszczania się pomiędzy obiektami sportowymi)

·         profesjonalną odnowę biologiczną,

·         opiekę profesjonalnego personelu medycznego (w tym chirurga sportowego),

·         jadłospis podporządkowany diecie sportowca budującego formę, otwarty na Państwa sugestie,

·         atrakcje pozwalające na relaks i koncentracje przed treningiem,

·         atrakcyjność zakresu oferty,

·         atrakcyjność cenowa oferty.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do organizacji obozów sportowych (przygotowawczych) letnich i zimowych dla wszystkich grup wiekowych w Ośrodku „Mewa” w Niechorzu. Nasz obiekt położony jest przy samej wydmie, za którą znajduje się szeroka, czysta i piaszczysta plaża. Dookoła budynku znajduje się duży, zagospodarowany teren zielony wspaniale nadający się do rekreacji. W najbliższej okolicy znajduje się również piękne jezioro "Liwia - Łuża", będące ścisłym rezerwatem przyrody.

POLECAMY komfortowe przestronne pokoje 2-4-5 osobowe z łazienkami, apartamenty dwupokojowe z antresolami wyposażone w TV SAT, lodówki (czajnik elektryczny naczynia) oraz sprzęt plażowy (parawany, parasole, koce plażowe, leżaki).

CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE polecamy we własnej stołówce znajdującej się w ośrodku.

ROZRYWKĘ I REKREACJĘ zapewniają, sala gier (bilard, piłkarzyki, tenis stołowy), sala dyskotekowa, siłownia a także na terenie ośrodka zlokalizowane boiska ze sztuczną i naturalną  nawierzchnią do piłki nożnej, siatkowej, kosza, plac zabaw. Zapewniamy również sprzęt sportowy w postaci piłek, rakiet tenisowych, gier planszowych itd.

BEZPIECZNA ogrodzona przestrzeń ośrodka pozwala na kontrolowaną swobodę podczas rozlicznych zabaw.                              

BEZPIECZEŃSTWO zapewniają profesjonalny, zespół ratowników wodnych, zespół medyczny (przez 24 godziny wraz z lekarzem)  a nocą profesjonalna ochrona.