SERDECZNIE ZAPRASZAMY do organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży w ramach kolonii letnich i zimowych w Ośrodku „Mewa” w Niechorzu. Nasz obiekt położony jest przy samej wydmie, za którą znajduje się szeroka, czysta i piaszczysta plaża. Dookoła budynku znajduje się duży, zagospodarowany teren zielony wspaniale nadający się do rekreacji. W najbliższej okolicy znajduje się również piękne jezioro "Liwia - Łuża", będące ścisłym rezerwatem przyrody.

POLECAMY przestronne pokoje 2-4-5 osobowe z łazienkami wyposażone w TV SAT, oraz sprzęt plażowy (parawany, parasole, koce plażowe, leżaki).

CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE polecamy we własnej stołówce znajdującej się w ośrodku.

ROZRYWKĘ I REKREACJĘ zapewniają, sala gier (bilard, piłkarzyki, tenis stołowy), sala dyskotekowa, siłownia a także na terenie ośrodka zlokalizowane boiska ze sztuczną i naturalną  nawierzchnią do piłki nożnej, siatkowej, kosza, plac zabaw. Zapewniamy również sprzęt sportowy w postaci piłek, rakiet tenisowych, gier planszowych itd.

BEZPIECZNA ogrodzona przestrzeń ośrodka pozwala na kontrolowaną swobodę podczas rozlicznych zabaw.                              

BEZPIECZEŃSTWO zapewniają profesjonalny, zespół ratowników wodnych, zespół medyczny (przez 24 godziny wraz z lekarzem)  a nocą profesjonalna ochrona.

ISTNIEJE duże prawdopodobieństwo uzyskania przez opiekunów (rodziców) stanu wielkiego spokoju i przeświadczenia, że nasi podopieczni, najbliżsi, przeżyją bezpieczną przygodę nad „Bałtykiem”, ponieważ nieosiągalna jest u nas nuda.